fbpx

ZÁKLADNÍ KOLEKCE

programu meditací Vnitřní útočiště

můžete mít nyní zdarma

Co je obsahem základní kolekce

Relaxační meditace

První cyklus, nazvaný Relaxační meditace, Vás naučí relaxačním technikám, které bude schopni používat kdykoli, během dne, když budete pociťovat únavu. Umění relaxovat využijete také  pro navození meditativního stavu vědomí. Tento meditativní stav má velmi pozitivní dopad na celkovou vaši psychickou kondici. Po zvládnutí tohoto cyklu budete umět efektivně regenerovat své síly kdekoli a kdykoli budete cítit potřebu.

Naše vnitřní útočiště

Druhý cyklus nazvaný Naše vnitřní útočiště vám pomůže vybudovat takovou zvláštní představu místa (prostoru), kde je vám příjemně, kam si chodíte odpočinout a uklidnit se, když se dostanete do stresu. V tomto prostoru budete programovat podvědomí, uzdravovat vaše osobní vztahy a léčit své tělo. Toto místo je také zvláštní tím, že se tady můžete setkávat se svým vnitřním rádcem a můžete s ním tady řešit věci, se kterými si nevíte rady nebo které se vám zatím nepodařilo vyřešit.

Náš vnitřní rádce

Třetí cyklus je nazvaný Náš vnitřní rádce. Tento cyklus vám ukáže cestu k vašemu Vnitřnímu rádci. Zde se také dozvíte více o tom, kdo je Vnitřní rádce a čím vším vám může být prospěšný. Tento cyklus Vám umožní velmi osobní setkání s Vaším vnitřním rádcem.

Cesta inspirace

Čtvrtý cyklus, nazvaný Cesta inspirace, Vám prozradí, jak funguje inspirace a naučí Vás používat inspiraci v každodenním životě. Dozvíte se tady, co je to inspirovaná akce, odkud přicházejí vaše nápady a i to, že jste už v minulosti svou inspiraci používali a jak to poznáte.

V této kolekci máte možnost naučit se a vyzkoušet si práci s meditacemi, získat nový pohled na život a především zjistit, zda vám meditace opravdu mohou nějak pomoct. Prostě, jestli je to vaše káva.

Každý cyklus obsahuje úvodní text. V tomto textu najdete informace o tématu cyklu, návod, jak s meditací pracovat a několik variací dané meditace. Variace mají více důvodů. Jednak je jiná meditace pro první akci a pro opakované meditování a jednak jsou meditace sestaveny pro poslech se sluchátky a bez nich. U některých meditací je zase rozlišení mužského a ženského rodu.

Někdy máte k dispozici také zkrácenou verzi meditací. To je v případě, kdy je účinnější začít s určitým způsobem, pokud s daným typem meditace nemáte ještě žádnou zkušenost a poté, když už jste získali určitou znalost samotné meditace, je možné použít zkrácenou verzi. V úvodním textu k meditacím je vždy vše vysvětleno.

Jednotlivé cykly vám budou zpřístupněny postupně.

Mezi jednotlivými cykly je potřeba určitý čas k jejich osvojení a je vhodné procházet cykly postupně. Je potřeba si daný cyklus osvojit, vstřebat informace a vnímat meditaci právě v souvislosti s tím, co jste se o této meditaci dozvěděli.

Základní kolekci můžete nyní získat
ZDARMA

Takže místo původních 760,- Kč,
nyní nic neplatíte

Celá základní kolekce obsahuje celkem 12 meditací.

Co Vám Základní kolekce přinese:

 • Naučíte se relaxovat kdykoli to budete potřebovat
 • Získáte prostor, který vám pomůže s léčením
 • Vytvoříte si napojení na svůj vnitřní hlas
 • Poznáte svého vnitřního rádce
 • Naučíte se vnímat svou inspiraci
 • Vydáte se cestou inspirovaného vedení
 • Naučíte se důvěřovat své inspiraci
 • Naučíte se násobit svůj čas
 • Získáte větší sebedůvěru
 • Váš život se začne měnit k lepšímu
 • Budete daleko lépe využívat své dovednosti a scho

Přečtěte si, jakou zkušenost udělali s meditacemi vaši předchůdci.

Ještě před pár týdny pro mě slovo meditace znamenalo něco tak trochu neznámého. Měla jsem s tímto pojmem spojeny spíše nejasné představy, ovšem moje zvídavost mě dovedla ke knize Jíst, meditovat, milovat, díky které jsem se rozhodla vyzkoušet na vlastní kůži, co taková meditace obnáší. Nemyslet na nic jen na vlastní dech? Opakovat nějaká nesmyslná slova? Hmm, to se mojí mysli nedařilo a přemýšlela jsem, jak se naladit na správnou meditační notu, aby i moje myšlenky nalezly ten správný klid. Stačilo si přát a už mi v mailu přistála meditace Radka Trojana, který prostřednictvím svého uklidňujícího hlasu a meditační hudby pomůže i té nejroztěkanější mysli usměrnit tok myšlenek tak, aby došlo ke správnému uklidnění a naladění se na své vnitřní já.
Iva Jančíkováwww.akademiefinanci.cz
Abych řekla pravdu už jsem v životě pár meditací prožila, ale asi poprvé jsem měla slzy v očích během ní. Ani nevím proč přesně, zahrnulo mě teplo a klid, který mi už dlouho chyběl a taková ... tíha na prsou, ale příjemná. Určitě se budu snažit pravidelně aspoň jednou denně meditovat. Je mi momentálně, po těch deseti minutách meditace, moc dobře. Děkuji.
Zuzana Folwarcznáv současnosti na mateřské dovolené

Vyzkoušet Základní kolekci

si můžete nyní zcela zdarma