fbpx

O binaurálním programu
Pro dobrou náladu

Vykročit ráno s dobrou náladou je to nejlepší, co můžete pro sebe udělat

Co je to vlastně dobrá nálada? Podle mého je to radost ze života. Vlastně bych mohl říct jakákoliv radost. Každý z nás má radost z něčeho jiného. Je tedy úplně jedno, co to je. Důležitá na tom všem je právě ta radost.

Říká se, že radost je lék na všechny bolesti světa. Pro mě je radost takovou kouzelnou hůlkou. Když máme radost, dějí se nám příjemné věci. Není důležité vědět, jak to funguje, důležité je, mít radost. Nic víc dělat nemusíme.

Naše radost pramení z pocitu dostatku. Pocit dostatku neboli hojnosti, je naše vnímání toho, co se nám dostává ve velké míře. Naše životy provází spousta hojnosti, ale většinou ji neumíme, jako hojnost, vnímat. Nejčastěji máme slovo hojnost spojené s penězi a nic dalšího jako hojnost už nevnímáme. A to je škoda. Vezměte následující slova jako hojnost, a představujte si je, jako dostatek pro všechny.

Sluneční paprsky; Modrá obloha; Květiny; Les; Tráva; Stromy; Ptáci; Hory; Zvěř; Léto; Plody; Listí; Vzduch; Myšlenky; Nápady;

Určitě vás napadne mnoho další hojnosti. Třeba hojnost zboží v obchodech a na internetu, ze kterých si můžete vybírat, hojnost cest, po kterých můžete jezdit, hojnost aut, ze kterých si určitě vyberete to své, hojnost míst, která můžete navštívit. Hojnost nemusíme vlastnit, abychom ji mohli vnímat.  To je důležité si uvědomit.

Ať je to příroda nebo cokoliv, co nám poskytuje civilizace, všeho toho je hojnost pro všechny. Kdyby některá z těchto věcí z našeho života vymizela, hned bychom zjistili, jak důležitá pro náš život je. Pocit hojnosti je pro naši dobrou náladu velice důležitý. Když se naučíte vnímat hojnost kolem sebe, začnete pociťovat radost ze života mnohem častěji.

Klidně poděkujte životu za to, že vám poskytl další den plný vzduchu k nadechnutí. Poděkujte životu za slunce, které opět vyšlo a přineslo nám všem nový den. Poděkujte stromům za to, že nám poskytují dostatek kyslíku. Pomyslete na své přátele a poděkujte jim zato, že jsou vašimi přáteli. Není důležité to říkat nahlas. Je důležité to v sobě zacítit alespoň na okamžik.

Dva binaurální programy, které jsem pro vás sestavil jako ukázku, jsou právě o pocitu radosti. Ten první vás zavede k vašim příjemným vzpomínkám a pak vás povede k myšlenkám, které vám navodí pocit sebedůvěry a radosti. Jinými slovy vloží vám do podvědomí emoce dobré nálady přitahující k vám radost.

Program Pro dobrou náladu 1 je sestaven jako úvodní. Pro opakovaný poslech je určen program Pro dobrou náladu 2 (opakovaně můžete poslouchat i ten první). Druhý program vám už nebude vyvolávat vaše vzpomínky, ale rovnou začne ladit vaše vědomí i podvědomí na vibrace přitahující radost.

Často se stává, že nás v určitém okamžiku tíží nějaká záležitost. Mě v takových chvílích hodně pomáhají příběhy Dálného Východu. Jeden takový najdete také na mém blogu.>>>

A pokud vás něco tíží, určitě doporučuji jeho přečtení ještě před poslechem první meditace.

Binaurální programy fungují správně pouze při poslechu se sluchátky. Poslech bez sluchátek z nich dělá běžnou meditaci.

Stáhněte si nejdříve první program a užijte si poslech někde na klidném místě, kde vás nebude nikdo rušit. Pro další poslech můžete použít druhou nahrávku. Dlouhodobě pak poslouchejte tu, která vám bude více vyhovovat.

VAROVÁNÍ!
Binaurální programy nikdy neposlouchejte při řízení dopravních prostředků a při práci se stroji. Každý binaurální program vyvolává změněné stavy vědomí a může navodit mikrospánek.

Kdykoliv budete cítit, že potřebujete poradit, využijte připravený kontaktní formulář a dotaz mi napište. Můžete mi také napsat e-mail na adresu radek@radek-trojan.cz.

Budu rád, když se semnou podělíte o své zážitky s meditacemi Pro radost.

Přeji vám tedy mnoho příjemných zážitků.

Sestaveno 8.1.2019