fbpx

Jak fungují léčivé binaurální programy

Léčivé binaurální programy, které vytvářím, jsou sestaveny tak, aby působily na Vaše podvědomí, kde jsou schované psychosomatické příčiny vašich zdravotních potíží. Ve Wikipedii se o psychosomatice můžete dočíst mimo jiné toto:

„Termín psychosomatika propojuje dva světy, svět klasické biologické medicíny a svět psychoterapie. Uvádí se, že až čtyřicet procent pacientů přicházejících do českých ambulancí má obtíže, jejichž příčina není zjištěna – jsou u nich zřejmé psychosociální souvislosti, jejich potíže jsou reálné, ale klasické léčebné postupy u nich nezabírají dostatečně a ani nejmodernější lékařské přístroje neodhalí příčinu jejich zdravotních problémů. Tito pacienti takzvaně somatizují, například složitá či neřešená životní situace, ve které se dlouhodobě nacházejí, se promítne na tělesné úrovni, ve formě nějakého zdravotního problému či nemoci. Přesto většinou jde o vleklé zdravotní problémy typu chronické bolesti, migrény, různé vyrážky, alergie, poruchy trávicího ústrojí, kloubní potíže, poruchy dýchání včetně astmatu a podobně. Psychosomatické příčiny způsobují i častou únavu či sníženou imunitu, potíže se mohou týkat kteréhokoliv orgánu."

Tolik tedy k lékařské definici. Každý, kdo se dnes zabývá osobním rozvojem a je více znalý dané problematiky, vám řekne, že ve skutečnosti lze najít prvotní příčinu všech našich potíží právě v našem vědomí. V tom, jak smýšlíme, v tom co si o sobě a o svém životě myslíme. V našem podvědomí jsou ukrytá naše přesvědčení, která jsme získali mnohdy už velmi dávno. Většina našich přesvědčení vznikla už v našem dětství. Tato přesvědčení pak tvoří naši osobnost a tato osobnost formuje a řídí naše tělo.

Všimli jste si třeba, že starší manželé, kteří spolu prožili život v lásce a porozumění, jsou si v některých rysech ve tváři vlastně dost podobní? Přizpůsobili se jeden druhému a jejich vzájemné porozumění, se jim vrylo do tváře. Jsou to jejich názory, které pozměnili jejich rysi.

A úplně stejně působí naše vlastní názory na celé naše tělo. Funguje to tak, že když se neradi zbavujeme věcí, které jsme použili a nyní už je nepotřebujeme, naše tělo to příjme jako instrukci, že se nechceme zbavovat použité potravy a střeva se začnou vyprazdňovat méně ochotně. Trvá-li vaše nechuť, zbavovat se nepotřebného, delší dobu, začnou se objevovat střevní potíže, které po delším čase mohou přejít až do chronických (dlouhodobých) potíží.

Tělo má mnoho orgánů a funkcí, které jsou obrazem našeho fungování v každodenním životě. Naše vlastní přesvědčení pak tělu ukazuje, jak se má k těmto úkolům postavit. Třeba když víte, že byste se měli ve svém životě posunout vpřed, ale máte strach potřebné změny realizovat, vlastně odmítáte jít ku předu. Vaše tělo se vám přizpůsobí tím, že přijdou problémy s chůzí. Objeví se nějaká nemoc nohou. Podobně to funguje s celým tělem.

To, jaké nemoci vás trápí, vypovídá o tom jak o sobě a o svém životě smýšlíte. Jsou to vaše přesvědčení, která jste si za svůj život vytvořili a přijali za své. Je z nich poskládaná celá vaše osobnost.

Mé binaurální programy pracují se škodlivými přesvědčeními a nahrazují je tvrzeními, která podporují správné funkce tělesných orgánů a radost ze života. Radost vytváří harmonii a ta spustí regeneraci a uzdravující procesy ve vašem těle. V podstatě mé léčivé programy napovídají vašemu tělu, jak se zbavit zdravotních potíží a nastolit harmonii a zdraví.

V současnosti jsou k dispozici dva hotové programy. Léčení cukrovky a Úleva od dlouhodobých zdravotních potíží. Před dokončením je program pro regeneraci kloubů horních končetin s pracovním názvem Sportovní lokty. Ten bude k dispozici do konce března 2019. Výhledově připravuji programy pro léčbu migrén a zažívacích potíží.

I když jsou všechny programy inspirovány potřebou konkrétních lidí, působení programů je vždy širší a jsou vhodné pro každého s podobnými potížemi.

INSPIRUJTE zaměření dalšího léčivého binaurálního programu

Pomocí kontaktního formůláře mě můžete nasměrovat na vytvoření programu, který bude řešit zdravotní komplikace, které zajímají právě Vás.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů