fbpx

Léčivý binaurální program -

Úleva od dlouhodobých zdravotních potíží.

Komu je léčivý program určen

Když se sejde několik starších lidí, tak až na vzácné výjimky, se hovor dříve či později stočí k tématu zdraví. Dlouhodobé zdravotní potíže se mladých tak často nedotýká. Ještě nemají své názory ovlivněny velkou vlastní zkušeností. Ale čím je člověk starší, tím častěji ve svém životě řeší otázky budoucnosti, samotu, nepřízeň osudu a mnoho dalších životních zkušeností.

Tento program jsem vytvořil pro svou maminku, která je již ve věku seniorů. Vlastně je asi úplně přirozené, že když vytvářím binaurální meditace a programy, že je vytvářím v prvé řadě pro vlastní potřebu a pro své blízké a přátele. Teprve později jsem se rozhodl dát tyto programy k dispozici každému, kdo o ně projeví zájem.

Dlouhodobé zdravotní potíže, Je jen málo jedinců, kteří ve vyšším věku zdravotní potíže nemají. Některé potíže se však projevují ve větší míře, než je obvyklé. Tento binaurální program pomáhá především v těchto oblastech:

  • obavy z budoucnosti
  • nadměrná únava
  • akutní i chronické záněty a bolesti
  • potíže s rovnováhou
  • zdravotní potíže spojené s ledvinami a močovými cestami.

Program buduje víru v budoucnost, pocit bezpečí a smíření se s životními zkušenostmi, ať jsou jakékoli. 

Co tento program obsahuje

Tento binaurální program je namluven zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže. Samota umí být velmi tíživá, proto máte možnost obdarovat jednoho svého přítele nebo partnera, se kterým můžete sdílet pokrok, který vám oběma program přinese. Každý program je také jinak sestavený pro poslech přes den a jinak pro poslech před spaním.

Jako bonus jsem vám připravil také prodloužený program, který můžete poslouchat kdykoliv budete mít chuť a náladu. Neobsahuje slyšitelné pokyny, ale pouze podprahový (subliminální) program. Ten je také namluvený zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže.

 

Náhled do manuálu programu

Máte 30 dní na vyzkoušení programů.

Zjistíte-li, že na změnu svých mentálních stereotypů nemáte čas ani chuť a náladu, napíšete mi, že pro vás program není, a že jste nahrávky programu smazali a dostanete ode mne, Vámi zaplacenou, cenu zpět.

Léčivý binaurální program -

Úleva od dlouhodobých zdravotních potíží.

Za tuto cenu získáte celkem  6 binaurálních programů.